Надіслати запит

Надіслати
Головна > Про нас

Про нас

БАН КОМ СЕРВІС надає послуги постачання банківського обладнання : банкоматів (АТМ), ресайнклінгових машин, платіжних, та  сервісних терміналів (кіосків, картоматів), та розрахунково-сортувальної техніки. Компанія зареєстрована и веде свою діяльність з 2013 року.

Сервісний центр компанії надає своїм клієнтам можливість використовувати систему контролю за інцидентами з використанням аппаратного або програмного моніторингу стану обладнання. Сервісна підтримка здійснюється по всій території України (SLM, FLM, разові роботи). Наявність сервісних представництв у всіх обласних центрах, дає змогу швидко вирішувати завдання з відновлення працездатності обладнання. Наші інженери проходили навчання та підготовку, безпосередньо, у таких іменитих виробників банківського обладнання як GRGBanking, NCR, Diebold. Спеціалісти нашого сервісного центру мають великий досвід по відновленню працездатності вживаного обладнання. Після відновлювальних робіт обладнання інтегрується в мережу та забезпечується належним сервісним обслуговуванням.

Ми проводимо складний технічний ремонт вузлів, блоків та касет АТМ, встановлюємо, за вимогою клієнта, додаткове обладнання, проводимо технічну консультацію та навчання персоналу.

Компанія «БАН КОМ СЕРВІС» надає своїм клієнтам можливість орендувати обладнання, яке їх цікавить.

Наша компанія є авторизованим партнером компанії GRGBanking та являється дистриб’ютором продукції та рішень GRG в Україні.

ТОВ «БАН КОМ СЕРВІС» з великою відповідальністю відноситься до вимог інформаційної безпеки тасервіс, як провайдер, щорічно підтверджує відповідність вимогам PCI DSS.

Ми відкриті для контактів, новим знайомствам та налагодженню взаємовигідного співробітництва.

Наш офіс знаходиться за адресою:

м. Київ, бул. Гавела Вацлава, будинок 4, корпус 21 літ. Н

 

 

Про компанію GRG Banking

Компанія GRGBanking - один зі світових лідерів у галузі виробництва високотехнологічного обладнання зі спеціалізацією на технологіях розпізнавання банкнот і обробці готівки. Упродовж 9 років компанія посідає перше місце на ринку КНР з виробництва банківського обладнання, входить у топ найбільших виробників у світі.

Головний офіс компанії розташований у Гуанчжоу. Випробувальні центри розташовані в трьох найбільших містах Китаю - Пекіні, Шанхаї та Гуанчжоу.

Китай - найбільший тестовий майданчик: все обладнання, що випускається, проходить потужне тестування на домашньому ринку. Завдяки великій щільності населення обладнання отримує дуже високе навантаження. На банкомати, лічильно-сортувальну техніку припадає величезна кількість транзакцій (операцій), що дає змогу швидко виявляти слабкі місця та усувати їх, тому продукція, що випускається компанією GRG, має найвищі відмовостійкі позиції.

Якість продукції є візитною карткою GRG. Для досягнення цієї мети компанія працює за найсуворішими виробничими стандартами - вироби, що випускаються, ретельно перевіряються і тестуються як у процесі виробництва, так і на стадії готовності.

Політика компанії - створення і поширення надійних конкурентоспроможних продуктів і послуг по всьому світу

Більше інформації на сайті - http://www.grgbanking.com/en/