Надіслати запит

Надіслати
Головна > eCAT > Мультивендорне термінальне програмне забезпечення eCAT

Мультивендорне термінальне програмне забезпечення eCAT

  У разі використання ATMC, залежного від виробника, складно змусити нові типи пристроїв підключатися до мережі за короткий термін, тому що для цього необхідно під'єднати нові пристрої до вашої хост-системи, підтримувати пристрої різних постачальників, а отже, інновації в бізнесі ускладнені в особливості.

  eCAT - це гнучка мультивендорна програмна платформа для терміналів самообслуговування. Завдяки широкому і багатофункціональними засобами графічної розробки, його можна легко та швидко встановити та інтергувати в багатоканальні термінали. eCAT знижує вартість та ризики для ваших нових послуг та швидше реагує на очікування ваших клієнтів як на поточних, так і на майбутніх обʼєктах.
eCAT вирішує проблему підтримки пристроїв різних виробників обладнання. 

Основні властивості мультивендорного термінального ПЗ eCAT:
 

Просте і швидке розгортання Графічний і настроюваний користувальницький інтерфейс робить зміну потоку транзакцій такою ж простою, як операція перетягування. Зміна і збірка додатків більше не вимагають багато часу і праці, налаштування може бути легко виконано будь-яким навченим ІТ-персоналом без зміни вихідного коду. Інтуїтивно зрозуміле інтегроване середовище розроблення дає змогу легко та швидко оновлювати новий додаток.
Гнучке налаштування Широкий асортимент GRG Visual Express підвищує ефективність і зручність створення нових додатків або додавання функцій до наявних рішень із можливістю повторного використання ресурсів, забезпечуючи максимальну гнучкість під час налаштування. Змінюваний код написаний на C #, тому немає необхідності використовувати спеціальну мову програмування для зміни. Усі налаштування можуть бути виконані в стандартному середовищі розробки.
Внутрішня безпека Щоб гарантувати стабільну роботу терміналів самообслуговування, GRG eCAT віддає пріоритет безпеці для подолання останніх загроз і викликів. eCAT відповідає сертифікації EMV Level 2, підтримує 3DES, SHA-256, RSA, SM 2, SM3, SM4, відповідно до стандартів безпеки пристроїв на банківських картках і відповідає міжнародним нормам, стандартам і специфікаціям, таким як PCI / PA DSS.
Підтримка декількох хостів Має можливість підключення гібридних хост-середовищ, зокрема ISO8583 і хоста NDC/DDC/IFX/Web-сервісу, які можуть швидко підключатися до складної банківської інфраструктури хоста.

 

  eCAT успішно використовується більше, ніж 70 клієнтами на більше, ніж 30 тисячах терміналів в США, на Кубі, в Аргентині, Домініці, Еквадорі, Румунії, Таджикистані, Південній Африці, Тунісі, Замбії, на Близькому Сході, у Китаї, Гонконзі, М'янмі, Філіппінах, Індонезія, Бангладеш, В'єтнам, Шрі-Ланка та ін.