Надіслати запит

Надіслати
Головна > Встановлення платіжних терміналів

Встановлення платіжних терміналів

Установка терминала оплаты

Розміщені безпосередньо в місцях перебування великої кількості людей банківські платіжні термінали дають змогу здійснювати розрахунок за товари та послуги без відвідування банків і офісів. За допомогою таких електронних пристроїв можна здійснити розрахунок як безготівковий, використовуючи пластикову карту, так і готівкою. Для здійснення операції немає необхідності залучати продавця товару або послуги. До того ж платіж можна здійснити без черги в будь-якому місці: в торгово-розважальному комплексі, поліклініці або будь-якій організації, і навіть на вулиці. Достатньо на екрані автоматичного пристрою самообслуговування вибрати в меню послугу або товар, за який потрібно заплатити. Після натискання відповідної кнопки, що підтверджує вашу згоду на оплату, постачальник товару отримає платіж, а ви - чек про факт сплати.

Види терміналів оплати

Спеціалістами компанії БАН КОМ СЕРВІС виконується доставка і встановлення платіжних терміналів оплати, які відрізняються конструктивними, і функціональними особливостями. Залежно від цих параметрів термінали поповнення розподіляються на декілька видів: 

 • Підлогові стандартні. Дають змогу отримувати платежі від фізичних осіб, і в автоматичному режимі переказувати їх адресату. Такі пристрої самообслуговування відрізняються високим рівнем автономності. Контроль над їх функціонуванням здійснюється дистанційно.
 • 2-моніторні. Стандартно екрани розташовуються один над іншим. При цьому, як правило, на верхньому дисплеї відображаються відомості інформаційно-рекламного характеру. А нижній - використовується за прямим функціональним призначенням. З його допомогою здійснюється оплата різноманітних послуг і товарів.
 • Вбудовувані (міні). Головна їхня відмінність - дають змогу раціональніше використовувати корисну площу. Оскільки такі апарати монтують у стіну. Крім компактних розмірів вони мають високий рівень стійкості до зовнішнього впливу. До того ж за рахунок "замуровування" в стіну такі автоматичні пристрої самообслуговування стають своєрідними сталевими сейфами, які практично розкрити непомітно неможливо.
 • Вуличні. Встановлення платіжного термінала такого виду здійснюється поза приміщенням. Зовнішнім виглядом і конструкцією він нагадує банкомат. Головна перевага - можна експлуатувати просто неба. Завдяки високій стійкості до негативного впливу атмосферних чинників на таких терміналах можна здійснювати оплату платежів у різний час доби і року. Для унеможливлення спроб злому на них передбачають установлення корпусу з підвищеною міцністю і замків із високим рівнем секретності.

Переваги встановленняплатіжних терміналів віж компанії «Бан Ком Сервіс»

Одна зі сфер нашої діяльності – встановлення терміналів в Києві або в будь-якому іншому населеному пункті України. Ми прагнемо уважно відноситися до кожного клієнта. Намагаємося докладати максимум зусиль для налагодження стабільних та надійних партнерських відносин, гарантуючи повне взаємне задоволення. Таке ставлення дозволяє забезпечити кожному клієнту:

 • кваліффіковану допомогу в підборі платіжного терміналу з урахуванням специфічних особливостей його бізнесу;
 • отримання легкодоступного, якісного та швидкого сервісу пройому різноманітних платежів;
 • поставити термінал оплати «під ключ»;
 • чесні та відериті взаємовідносини; 
 • оперативне вирішення питання ефективного проведення фінансових розрахунків будь-яким користувачем товарів чи послуг;
 • оснащення платіжного пристрою додатковими пристроями та функціями за бажанням клієнта;
 • не тільки гарантійне, але й післягарантійне обслуговування терміналу протягом усього періоду його експлуатації;
 • гнучку цінову політику;