Надіслати запит

Надіслати
Головна > Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Сервисное обслуживание банкоматов  Для підтримки банківського обладнання в належному робочому стані компанія БАН КОМ СЕРВІС пропонує кваліфіковане сервісне обслуговування банкоматів і платіжних терміналів. Адже позитивне ставлення до банку або іншої комерційної організації у клієнта здебільшого складається за результатами наданих послуг. Однак функціонування фінансової мережі багато в чому залежить від надійності функціонування такої специфічної техніки. А технічну підтримку експлуатованого банківського обладнання бажано довіряти лише перевіреним часом фахівцям.

  В арсеналі нашої компанії є склад оригінальних запасних частин і модулів, що постійно поповнюється, а також сучасне діагностичне обладнання, що дає змогу максимально точно й оперативно встановити несправність, що виникла. Сервісні представництва БАН КОМ СЕРВІС діють у всіх обласних центрах України. Традиційно ми здійснюємо технічне обслуговування банкоматів брендів: GRGBanking, Diebold, NCR, Wincor Nixdorf, платіжних терміналів і лічильно-сортувальної техніки безпосередньо на місці їх розташування. Однак у разі виходу з ладу складного вузла, ми виробляємо на місці підмінний вузол, а несправний відновлюємо в сервісному центрі нашої компанії.

  Завдяки розгорнутій сервісній мережі, укомплектований кваліфікованими фахівцями та системи контролю, та управління інцидентами (моніторинг), ми пропонуєм наступні види сервісної підтримки:

1.1. Стандартне обслуговування SLM

  Даний варіант включає повний пакет послуг з виконання сервісного обслуговування та ремонту банкоматів, платіжних терміналів. Абонентська плата за цим пакетом включає вартість, як ремонтних робіт, так і використовуваних запасних частин.
Обслуговування мережі обладнання 5 днів на тиждень (пн. - пт.);
Роботи з оновленнями та налаштуваннями ПЗ;
Повний комплекс планових профілактичних робіт на обладнанні (чистка від бруду і пилу, тестування, перевірка цілісності і зносу всіх модулів і вузлів і т.д.);

Ремонт та відновлення працездатності усіх вузлів та елементів обладнання при виявлені збоїв в їній роботі, заміна  модулей, узлов и деталей, які вийшли з ладу або відпрацювали свій ресурс - 8 (24) * рабочих годин після реєстрації заявки;
Універсальний тип обслуговування (вартість робіт та запасних частин входят в абонентську плату).

1.2. Обслуговування першого рівня FLM

Обслуговування мережі обладнання 5 днів на тиждень (пн. - пт.);
Виконання робіт з тестування вузлів (модулів) обладнання;
Проведення планових робіт на обладнанні (заміна витратних матеріалів, проведення зовнішньої чистки, чистка внутрішніх блоків тощо);
Формування заявки для виконання ремонтних робіт на обладнанні - друга лінія обслуговування SLM - до 60 хвилин;
Виконання повного тестування працездатності обладнання після завершення ремонтних робіт.

1.3. Кажен з обраних варіантів також включає в себе:

Роботи з діагностики несправності та її усунення, при цьому гарантований термін відновлення робочого стану обладнання становить від 8 робочих годин в обласних центрах України. заявка на сервісне обслуговування банкоматів, платіжних терміналів, лічильників-сортувальників валютОформити заявку на сервісне обслуговування банківського обладнання можна за допомогою спеціальної форми на сторінці "Контакти". наші фахівці опрацюють запит та зв'яжуться з вами для уточнення всіх нюансів, пов'язаних з виконанням послуги.

Сервісне обслуговування банкоматів

Гарантоване функціонування банкоматів дасть змогу унеможливити будь-які фінансові втрати. У зв'язку з цим ТОВ "БАН КОМ СЕРВІС" пропонує своєчасне сервісне обслуговування АТМ на високому професійному рівні.

Усі інженерні працівники нашого сервісного підрозділу пройшли відповідну підготовку в спеціальних центрах знаменитих виробників такої специфічної техніки: Diebold, NCR, GRGBanking. За час діяльності компанії наші фахівці змогли накопичити багатий досвід відновлення функціонування АТМ-обладнання, що було в роботі.

Сервісне обслуговування банкоматів, яке пропонується нашою компанією, включає в себе певні послуги:

 • перед підписанням договору безпосередньо на місці встановлення банкоматів здійснюємо безкоштовну перевірку їх працездатності;
 • для підтримки АТМ-обладнання в належному робочому стані здійснюємо своєчасну і регулярну технічну діагностику пристрою;
 • у разі виникнення необхідності здійснюємо роботи зі швидкого й оперативного відновлення повноцінного функціонування банкомату з можливою заміною деталей і вузлів, що "відслужили свій термін";
 • проводимо коригування програмного та апаратного забезпечення АТМ-обладнання відповідно до рекомендацій виробника;
 • здійснює консультаційну підтримку у сфері первинної діагностики працездатності як самих АТМ, так і їхньої мережі;

Традиційно ми проводимо технічне обслуговування банкоматів таких брендів: Diebold, NCR, Wincor Nixdorf безпосередньо на місці їх роташування. Однак у випадку виходу з ладу вузлу – в сервісному центрі нашої компанії.

Сервісне обслуговування платіжних терміналів

Якісне та безперебійне функціонування цих технічно складних пристроїв безпосередньо впливає на лояльність відносин клієнта до фінансової установи. У зв'язку з цим найкращий варіант підтримувати свій імідж на високому рівні - доручити сервісне обслуговування платіжних терміналів професіоналам, наприклад, ТОВ "БАН КОМ СЕРВІС". Наші кваліфіковані інженерні працівники здатні оперативно усунути неполадку різного ступеня складності в працездатності цього складного апаратно-програмного комплексу. Ми готові здійснити обслуговування або ремонт платіжних терміналів як на основі довгострокових договорів, так і за одиничними заявками. У будь-якому разі пропонуємо перелік, що включає такі послуги: 

 • консультативну підтримку;
 • перевірку правильного функціонування апаратно-програмного комплексу;
 • оновим програмне забезпечення;
 • проведем діагностику технічного стану платіжного терміналу;
 • проведем ремонт певних елементів апаратно-програмного комплексу;
 • відновим функціональні можливості терміналу за рахунок можливої заміни окремих комплектуючих;

Наші спеціалісти ідеально розібрались у внутрішній будові таких апаратно-програмных комплексів. Тому без проблем усувають несправності різного рівня складності на вигідних умовах для клієнта.

Терміни та вартість обслуговування

Компанія ТОВ "БАН КОМ СЕРВІС" здійснює сервісне обслуговування АТМ і платіжних терміналів на підставі підписаного договору з клієнтом не тільки в Дніпрі та Києві, а й будь-якому населеному пункті України. Наявність відповідного штату досвідчених інженерних працівників дає нам можливість виконувати цю послугу за мінімально допустимий час протягом усього договірного терміну в обумовлені терміни.

Також у договорі обумовлюється щомісячна вартість сервісного обслуговування. Згідно з цим фінансовим документом клієнт не буде нести додаткові витрати за виїзд фахівців і заміну комплектуючих, що вийшли з ладу.

Для уточнення терміном і вартості сервісного обслуговування можна зв'язатися з нашими менеджерами за вказаними на сайті телефонами.

Заявка на сервісне обслуговування банківської техніки

Оформити заявку на сервісне обслуговування банкоматів, платіжних терміналів, лічильно-сортувальних і ресайкліногових машин можна за допомогою спеціальної форми на сторінці "Контакти".

Наші спеціалісти оброблять ваш запит протягом однієї години і  звʼяжуться з вами для уточнення всіх моментів та нюансів, повʼязаних з виконанням послуги.