Надіслати запит

Надіслати
Головна > Обслуговування банкоматів

Обслуговування банкоматів

Обслуживание банкоматов

Для забезпечення безперебійного функціонування АТМ-обладнання, при цьому максимально виключивши можливі фінансові втрати, застосовується професійно-грамотне технічне обслуговування банкоматів. Кожен фахівець сервісного підрозділу нашої інженерно-сервісної компанії пройшов спеціальні тренінги та стажування в спеціалізованих навчальних центрах, зокрема безпосередньо і у виробників банківського обладнання. Це дало можливість їм досконало освоїти всі нюанси ремонту та підтримки працездатності комплексів АТМ. Ми намагаємося постійно покращувати якість і нарощувати спектр послуг, що надаються, розширювати мережу своїх представництв. Це дає змогу оперативніше реагувати на звернення наших клієнтів і здійснювати розв'язання технічних проблем з максимальною якістю і в мінімально короткі терміни. З високим професіоналізмом ми готові проводити технічне сервісне обслуговування банкоматів брендів NCR, Wincor Nixdorf, Diebold і GRG Banking.

Сервісне обслуговування банкоматів – особливості

Сучасне промислове обладнання, складна електронна техніка вимагають для підтримки повноцінного функціонування своєчасного періодичного технічного обслуговування. Ці заходи дають можливість запобігти несподіваному виходу з ладу пристроїв і блоків, що визначають працездатність пристрою.

У зв'язку з цим кожному клієнту, який купує у нас АТМ, ми пропонуємо укласти довгостроковий договір на сервісне обслуговування банкомату. У ньому передбачається здійснення регулярних робіт на встановленому банківському обладнанні. Стандартно перелік сервісних послуг підбирається з урахуванням конкретних умов експлуатації комплексу АТМ. Традиційно ремонт і обслуговування банкоматів у цьому випадку проводиться за таким алгоритмом:

  • виконується кваліфікована діагностика функціонування комплексу ATM; 
  • здійснюється оновлення/налаштування програмного забезпечення;
  • виконується налашутвання складових модулей;
  • за необхідності оновлюються мережеві налаштування; 
  • скидаються виникші помилки в системі;
  • виконується дрібний ремонт;