Надіслати запит

Надіслати
Головна > Встановлення і налаштування банкоматів

Встановлення і налаштування банкоматів

Установка банкоматов

Динаміка сучасного світу стимулює класичні банківські установи масово застосовувати засоби автоматизації. Стрімко розвивається електронно-мобільний банкінг і значно зріс функціонал банкоматів, який за цим параметром нагадує міні-відділення банку. Банкомат може мати досить широкий набір функцій і можливостей для надання фінансових послуг клієнту банку. Використання автоматизованих пристроїв дає можливість спростити роботу з готівкою, підвищити надійність фінансових процедур.

Професійно встановлена банківська техніка самообслуговування, безпосередньо банкомати, дає змогу стати фізично ближче до споживачів банківських послуг. Тому крім встановлення банкоматів у відділеннях банків, передбачається встановлення банкоматів у приміщеннях торговельних і розважальних центрів, у метрополітені, у будівлях вокзалів та аеропортів. Оскільки місце фізичного встановлення банкомату має цілу низку не тільки бізнес-, а й технічних вимог, у нашій компанії із задоволенням проконсультують з цього приводу фахівців банківської установи.

Встановлення банкоматів – особливості

Кожен банкомат комплектується найдокладнішими інструкціями щодо вибору місця встановлення та вимог до нього. Необхідно забезпечити точку електроживлення банкомату з обов'язковим якісним заземленням. З огляду на велику масу при встановлені банкомату слід враховувати можливе навантаження на місце установки. Необхідно передбачити і забезпечити місця сервісних зон, необхідних для обслуговування обладнання в процесі його експлуатації. Банкомат потрібно встановлювати з урахуванням вимог до температури навколишнього середовища. Важливим питанням під час встановлення банкомату є безпека самого місця встановлення, наявність охорони, систем зовнішнього відеоспостереження. У місці встановлення банкомат кріпиться до підлоги за допомогою анкерних кріплень. Компанія БАН КОМ СЕРВІС надасть допомогу в перевезенні банкомату на місце його встановлення. Під час перевезення банкомату задіюється спеціальний вантажний автомобіль, обладнаний гідробортом.

Кріплення банкомату до підлоги

Для запобігання можливості викрадення банкомату з місця своєї експлуатації ми застосовуємо найбільш дієвий і надійний спосіб його захисту - кріплення банкомату за допомогою анкерних болтів. У цьому випадку фіксація апарату здійснюється з використанням чотирьох монтажних болтових елементів діаметром 12 мм і довжиною 150...200 мм.

Даний спосіб кріплення дозволяє у комбінації з конструкційними особливостями та масогабаритними параметрами гарантовано забезпечити необхідність створення зусиль на відрив автоматизованого пристрою не менше 30 тонн.

Ми готові надати консультацію щодо встановлення банкомату.