Надіслати запит

Надіслати
Головна > Запчастини для банкоматів

Запчастини для банкоматів

Компанія БАН КОМ СЕРВІС спеціалізується не тільки на постачанні, а й сервісному обслуговуванні різноманітного банківського обладнання, включно з банкоматами, депозитними машинами. Під час здійснення технічного обслуговування наші кваліфіковані майстри можуть виконати як його встановлення та налагодження, так і ремонтні роботи всіх видів, починаючи з реставрації зовнішнього вигляду терміналу після акту вандалізму і закінчуючи відновленням повноцінного функціонування.

Застосування для здійснення ремонтно-відновлювальних процедур запасних частин і комплектуючих маловідомих виробників призведе до збільшення витрат на утримання комплексів АТМ. Адже потрібно буде частіше виконувати ремонти на терміналах, пов'язані з усуненням непередбачених збоїв у їхньому функціонуванні. Щоб максимально унеможливити виникнення таких проблем, рекомендуємо купувати запчастини для банкоматів у компаніях, що займаються їх постачанням від провідних світових виробників, приміром, у БАН КОМ СЕРВІС.

Запасні частини до обладнання ATM

Ефективний розвиток економіки створює сприятливі умови більш успішного становлення банків. Для надання найбільш вигідних і практичних послуг населенню вони намагаються застосовувати різноманітне прогресивне банківське обладнання. Один і найпопулярніших його видів - банкомати брендів Diebold, NCR, Wincor Nixdorf. Хоча термінали цих відомих виробників вирізняються високою якістю збірки, але й вони іноді виходять з ладу з різноманітних причин. Для здійснення ремонтно-відновлювальних робіт потрібні високоякісні оригінальні запасні частини та комплектуючі для банкоматів.

Для проведення кваліфікованого сервісного обслуговування терміналів ATM потрібні запчастини різного типу та призначення. Ми готові надати наступні запчастини: 

  • монітори;
  • PIN клавіатури;
  • чекові принтери;
  • презентери;
  • картрідери;
  • матеріальні плати;

Також різноманітні диски, ролики, втулки, розʼєми, шнури, ремінці. 

Придбати запчастини для банкоматів в Україні

БАН КОМ СЕРВІС готова поставити оригінальні запчастини для банкоматів в Україні від провідних брендів Diebold, NCR, Wincor Nixdorf. На нашому складі в Дніпрі завжди є в наявності найбільш затребувані запасні частини та комплектуючі. Тому ми готові в найкоротші терміни за необхідності поставити необхідні для ремонту деталі та вузли в будь-який населений пункт країни.

Кваліфіковані фахівці нашого сервісного центру завжди готові допомогти підібрати необхідні запчастини та комплектуючі під конкретну модель АТМ-обладнання. А в разі виникнення серйозного збою у функціонуванні терміналу направлять професійних майстрів нашої компанії.

Ми здійснюєм продаж запчастин для банкоматів, яке повністю відповідає міжнародним стандартам. Це дозволяє гарантувати надійне та довге функціонування терміналів без фінансових витрат для клієнта.